Osvežena spletna stran Ajda Koroška

13sep2015

Osvežena spletna stran Ajda Koroška

  • Objavil N.H.
  • 1 Značke
  • 0 komentarjev

V društvu Ajda Koroška smo poletne počitnice pridno izkoristili za osvežitev naše spletne strani. Cilj obnove je bil spletno stran narediti še bolj informativno, pregledno ter prijazno do naših članov.

 

Poleg jesenske preobleke in manjše reorganizacije, smo uvedli tudi posebno rubriko “Povzetki predavanj”, kamor bomo objavljali povzetke predavanj, ki jih izvajamo v našem društvu ter rubriko “Napotki za delo”, kjer boste lahko našli koristne nasvete in napotke, ki vam bodo v pomoč pri delu na področju biodinamike.

 

Če imate tudi vi kakšne ideje, kako bi lahko spletno stran še izboljšali, nam svoje predloge in mnenja pošljite po epošti na [email protected] ali [email protected].

 

 

Želimo vam lepo jesen in veliko užitkov ob uporabi naše spletne strani!

 

 

Društvo Ajda Koroška